Vjehërria e Sarës, publikojnë momente private nga pushimet

Familja Vula janë nder familjet më të njohura në Prishtinë.

Të gjithë anëtarët e saj, njihen për profesione të ndryshme, shkruan InfoKosova.

Prindërit e reperit Ledri Vula, apo ndryshe vjehërria e blogurës Sara Hoxha, Agroni dhe Xheri, duket se po i shijojnë pushimet në maksimum.

Ata kanë ndarë një fotografi mjaftë private, teksa shihen të përqafuar në krahët e njeri-tjetrit./InfoKosova/