Vjehrra e Dua Lipës merr vëmendjen e të gjithëve në Milano

Në Milano po mbahet “Java e Modës”, e aty po marrin pjesë bukuroshet Bella dhe Gigi Hadid.

Në mbështetje të modeleve, ishte nëna e tyre, shkruan Indeksonline.

56-vjecarja zgjodhi për të veshur kostum shumëngjyrësh, ku edhe mori vëmendjen e të gjithëve.

Yolanda Hadid është edhe vjehrra e këngëtares kosovare, Dua Lipës.

Dua tani është në lidhje dashurie me djalin e saj Anwarin.

Yolanda ishte e martuar me Mohamed Hadid, me të cilin ka tre fëmijë./Indeksonline/