Vjen reagimi edhe i Anës së parë, i quan “Palaqo” Tean dhe Andin

Historia e ish-protagonistëve të “Përputhen” bëri që shumë nga fytyrat publike të reagojnë.

Një gjë të tillë e bëri edhe ish-konkurentja,Ana, e cila përmes një postimi në Instagram ajo ‘thumboi’ Tean dhe Andin.

“Asnjëherë nuk kam shkuar në Cirk, më kanë mjaftuar palacot që kam njohur gjatë jetës time…“, ishte mbishkrimi i fotografisë së fundit ku megjithatë duket mjaft joshëse./GazetaBlic/