Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveVjen reagimi i Efit pas eleminimit: Ndodhi një keqkuptim

Vjen reagimi i Efit pas eleminimit: Ndodhi një keqkuptim

Nga përballja Kiara-Luiz-Efi kjo e fundit doli nga shtëpia sonte. Në spektaklin e radhës të ‘Big Brother Vip Albania 2’, ndodhën shumë të papritura, njofton nzoom.

Publiku nuk e votoi mjaftueshëm bukuroshen shqiptare dhe si pasojë e kësaj ajo hoqi dorë nga çmimi i madh prej 100 mijë eurosh.

Me tu larguar nga gara, ish-banori Ronald Sharka realizoi një video me të eleminuaren.

Ndiqni se çka thotë Efi për këtë situatë pak minuta pas eleminimit nga Big Brother Vip Albania. /nzoom.

Shiko videon:

Rrjetet Sociale

630,545FansaPëlqeje
28,204NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit