Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveVjen reagimi i parë i Eva Alikaj pas përjashtimit nga “Big Brother...

Vjen reagimi i parë i Eva Alikaj pas përjashtimit nga “Big Brother VIP”

Aktorja Eva Alikaj, e cila u përjashtua nga “Big Brother VIP” pas thyerjes së rregullave kryesore të programit me rekorde shikueshmërie, ka folur për herë të parë pas perjashtimit nga programi.

Pas debatit që ish-banorja bëri, fillimisht me Kristin dhe më pas momenti kulminant ishte me Luizin, atij të cilit i drejtoi fjalët te renda:  “Ta çaj kafkën”, iu drejtua aktorja Luizit, një frazë e cila çoi në marrjen e vendimit nga Vëllai i Madh.

Por në “Shqipëria Live” Eva Alikaj i kërkoi falje shqiptarëve për gjuhën që ka përdorur gjatë debatit. “Ju kërkoj falje shqiptarëve që përdora ato fjalë aty, pasi e shohin të gjithë, edhe të rinj”, tha aktorja.

Ndryshe, aktorja nuk pranoi qe te dal qysh ne moment qe iu kumtua lajmi por beri gati valixhet i kerkoi falje banoreve dhe ndejti pak me ta ne oborr me pas u largua me fytyre te buzqeshur nga aty.

Rrjetet Sociale

630,645FansaPëlqeje
28,201NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit