Vjen shakaja e radhës, del kënga qesharake për Tean dhe Beartin

Dashuria e Teas dhe Beartit dy ish-anëtarë të Përputhen ka bërë që këta të fundit të jenë kryetemë në mediat rozë.

Së fundmi të dyve iu kanë kushtuar edhe këngë.

Kënga po shpërndahet shumë.

“Pas ca ditësh pl.as  ska.ndali, nuk të len rehat portali, kanë dal foto arti, puthen Tea me Beartin”, thuhet në mes të këtyre vargjeve./Express/