Vjollca Haxhiu pozon pa grim në ashensor

Është një nga këngëtaret më të njohura në skenën muzikore, ku përveq këngëve solo ajo sjellë edhe bashkëpunime me këngëtar të tjerë të cilat shndërrohen në hite.

Përveq zërit, Vjollca cilësohet për pozitivitetin dhe ëmbëlsinë që e ka shfaqur në çdo paraqitje të saj kështu ka arritur të fitoj simpati nga publiku.

Vjollca është aktive edhe në rrjete sociale që ndanë fotografi të ndryshme për ndjekësitë e saj, me të cilat bie në sy gjithmonë.

Kësaj radhe Vjollca ka publikuar një fotografi në ashensor me një stil perfekt, por ajo që mori vëmendjën ishte paraqitje e saj natyrale.

A është Vjollca e njëjta pa grim e me grim, vlerësojeni ju!/Kosovarja/