Vjosa Osmani në momente të lumtura me burrin, vajzat dhe vjehrrinë e saj

Kryeparlamentarja e Kuvendit të Republikës së Kosovës, dhe njëherit gruaja më e votuar në zgjedhjet e fundit në LDK, Vjosa Osmani është temë diskutimi në këtë parti tash e sa kohë, shkruan “InfoKosova”.

Bashkëpartiakët e saj si duket po e shohin Osmanin si pengesë, dhe po duan që ta heqin nga partia.

Por, Vjosa ka një jetë të mbushur plotë, madje ka edhe një pjesë të madhe të votuesve të LDK-së që e duan, e si duket nuk po shqetësohet fare se çfarë iniciativash merr Isa Mustafa kundër saj.

Së fundmi kemi pas rastin që t’i shohim disa pamje ku Vjosa shihet me dy vajzat e saj, me burrin dhe me prindërit e burrit duke kaluar momente shumë të lumtura familjare.

E këto pamje, do t’ua sjellim që t’i shihni edhe ju tani.

Ja, sa bukur dhe e lumtur duket kjo familje./InfoKosova/