Vlogu i Liberta Spahiut zbulon jetën private të bukuroshes

Vlog është një hapsirë në rrjete sociale, ku një person publikon gjëra të jetës së tij qoftë profesionale, apo private.

Në Kosovë, ka pak vloger, e megjjthatë, tani është dikush që ka realizuar një vlog profesional dhe shumë atraktiv.

Ish modelja, prej vitesh prezantuese dhe producente e emisionit “Prive”, Liberta Spahiu, sapo ka lansuar vlogun e saj, ku do të vjen “zbuluar”, pa skenar dhe më reale se kurrë.

Liberta edhe në këtë video vjen natyrale, pa komplekse dhe ashtu siç është: e çiltër e bashkohore.

Siç kuptojmë, vlogu do të vazhdoj, me gjasë do të jetë periodik, i përdyjavshëm.

Përmes kësaj video, zbuloni më shumë mbi 24 orëshin e Libertes, bukuroshes së ekranit që gjithmonë e ndez dritën e kuqe të vëmendjes.