Vogëlushja në foto sot është artiste e njohur shqiptare

Këngëtarja e njohur është bërë nostalgjike për ditët e fëmijërisë.

Flaka Krelani është kthyer prapa në kohë, duke hapur albumet e fotografive të fëmijërisë.

Ajo ndau me ndjekësit një imazh të këndshëm gjatë kohës kur ishte katërvjeçare dhe dukej një vajzë shumë e ëmbël.

Flaka sot është aktive në muzikë duke publikuar kohë pas kohe këngë të reja, të cilat i pëlqejnë fansat e saj. /Lajmi.net/