Web Analytics
BallinaUncategorizedVozitje e frikshme 150 kilometra në orë, duke ikur nga Policia

Vozitje e frikshme 150 kilometra në orë, duke ikur nga Policia

Tony Berrill nga Wyken i West Midlands, ka vozitur në mënyrë të rrezikshme, derisa e ka braktisur veturën në mes të rrugës.

Shoferi që po e festonte ditëlindjen e 24-të, ka kaluar nëpër dritë kuqe në semafor dhe tejkaloi disa makina, ndërsa arrinte shpejtësinë deri në 150 km/h.

Duke parë se patrulla policore nuk po i ndahej, së bashku me katër miqtë që e shoqëronin, ka dalë nga vetura dhe është larguar.

Por, filmimet që e tregojnë atë duke vozutur shpejt nëpër rrugë kanë bërë që të identifikohet dhe të dërgohet para drejtësisë.

Shiko Videon:

https://www.facebook.com/vipaklips/videos/2695793183835550/

Rrjetet Sociale

630,264FansaPëlqeje
28,212NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit