Web Analytics
BallinaSPORTWijnaldum i lumtur në Liverpool

Wijnaldum i lumtur në Liverpool

Georginio Wijnaldum dëshiron që të rrijë sa më shumë në Liverpool

Sipas Sky Sports, mesfushori holandez është i lumtur në klubin e tij dhe se do të dëshironte të jetë sa më gjatë në Liverpool.

Ka pasur shqetësime për të ardhmen e holandezit pasi që ai hynë në 18 muajt e fundit të kontratës së tij dhe se ende nuk ka pajtueshmëri në mes të palëve për kontratë të re.

Por, ka ende pak frikë që mesfushori mund të largohet për shkak se Liverpool ende nuk ka filluar bisedimet për kontratën e re të tij.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit