Web Analytics
BallinaSHOWBIZWOW! Krahasimi i Luana Vjollcës me motrat Kardashian bie në sy të...

WOW! Krahasimi i Luana Vjollcës me motrat Kardashian bie në sy të tyre, ja veprimi i papritur i Kourtney!

Luana Vjollca njihet si një nga femrat shqiptare me format terheqese dhe stil unik në paraqitje.

Kjo ka bërë që ajo shpesh të krahasohet me motrat Kardashian.

Së fundmi në rrjete sociale po qarkullon një video me titull “Luana Vjollca është Kim Kardashian shqiptare”, ku shfaqen pamje të ndryshme të yllit shqiptar krahasuar me Kim.

Kjo ka rënë në sy të Kourtney, e cila i ka bërë like videos së shpërndarë./afterparty

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit