“WTF Fifi, përzihesh aty ku s’të takon”, shoqëria e Sarës në Big Brother të acaruar me Fifin

Pasi Fifi mori vesh se Dj PM dhe Sarah Berisha janë puthur, këngëtarja nga Kosova nuk e priti fare mirë, duke akuzuar blogeren shqiptare se po bën lojë.

Sarah Berisha shpërtheu në lot, duke thënë se deklarata e saj dje ditën se e shihte vetëm si shok Dj PM ishte e nxituar, dhe se ndjenjat e saj janë ndryshe.

Të gjithë banorët i qëndruan afër blogeres, duke i thënë të mos merrej se çfarë thoshin të tjerët.

Për këtë reagoi edhe motra e Sarës, Ditea, duke thënë se ata aty po kanë frikë të puthen, pasi Fifi po mërzitet.

Tani, kanë reaguar edhe shoqëria e Sarës kundër Fifit, duke thënë se këngëtarja nga Kosova përfshihet në gjëra që s’i takojnë./Reporteri