Web Analytics
BallinaSHOWBIZXhaka dhe Shaqiri “gjunjëzuan” Serbinë, Loredana sjell momentin kur feston si “e...

Xhaka dhe Shaqiri “gjunjëzuan” Serbinë, Loredana sjell momentin kur feston si “e çmendur”

Fitorja e Zvicrës ndaj Serbisë në Katar 2022 mbrëmjen e djeshme, me rezultatin 3-2 ka bërë krenarë jo vetëm zvuicerianët por dhe mbarë shqiptarët, për shkak se në kombëtaren helvete luajnë Granit Xhaka dhe Xherdan Shaqiri.

Kanë qenë të shumta reagimet nga personazhe publikë e politikanë të shumtë, dhe mes tyre edhe Loredana.

Këngëtarja ka ndarë një video nga momenti i fitores së Zviceës duke e shoqëruar me flamuj shqiptarë dhe zvicerian.

Në video shfaqet gëzimi i këngëtares që ka qenë edhe në shtëpinë e çdo shqiptari njësoj mbrëmjen e djeshme./albeu

Shiko videon:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit