3.3 C
Kosovo
E shtunë, Dhjetor 7, 2019
Ballina Uncategorized Xhaka iu "gjun kunxha anglezëve": Lumturia është kur je i kënaqur me...

Xhaka iu “gjun kunxha anglezëve”: Lumturia është kur je i kënaqur me veten dhe nuk ke nevojë për konfirmimin e të tjerëve

Futbollisti i njohur Granit Xhaka para pak muajsh u bë baba për herë të parë.

Ai nuk e ka ndalur aktivitetin e tij sportiv.

Granit Xhaka thuhet se i ka ngacmuar tifozët e Arsenalit me një ‘mesazh të koduar’, përmes publikimit të një fotografie, ku shprehet i lumtur me fanellën e Zvicrës.

Mesfushori nuk ka luajtur për Topçinjtë që nga muaji i kaluar, pasi në ndeshjen ndaj Crystal Palace i prishi raportet me tifozët dhe iu hoq shiriti i kapitenit, ndërsa tash pritet të largohet nga Emirates.

Xhaka, i cili do t’i ndihmojë Zvicrës për t’u kualifikuar me një fitore të hënën ndaj Gjibraltarit, ka bërë një postim në Instagram duke nxitur dyshime se ‘lufta e fjalëve’ po vazhdon – transmeton The Sun.

“Lumturia është kur je i kënaqur me veten dhe nuk ke nevojë për konfirmimin e të tjerëve”, është përshkrimi që ka zgjedhur futbollisti shqiptar për këtë postim..

27-vjeçari nuk ishte aspak i kënaqur me fishkëllimat e tifozëve në stadium gjatë zëvendësimit të tij, si edhe me mesazhet e rënda që i ka marrë në rrjetet sociale.

608,993FansLike
29,781FollowersFollow
1,053FollowersFollow

TË FUNDIT

Gjendja e tanishme e ajrit në Prishtinë kjo është

Ajri në Prishtinë në këto momente është i pashëndetshëm. Kjo sipas matjes së Ambasadës Amerikane në Kosovë. Sipas matësit, 153 është shkalla e ndotjes së ajrit...
web
analytics