Xhaka mbështet ’emnakun’ e tij në Big Brother VIP

Mbreme ishte spektaklit i Big Brother VIP Albania, ku të nominuarit e kësaj jave janë: Graniti, Monika, Iliri dhe Sara.

Mbështetje për konkurrentin nga Kosova ka dhënë futbollisti Granit Xhaka.

Në llogarinë e tij në Instagram, ai ka publikuar një fotografi të Granitit, derisa i ka uruar suksese.

“Suksese vëlla”, ka shkruar ai.

Ndryshe, nga banorët brenda në shtëpi, emri i Graniti ka qenë më i lakuari, si më i rrezikuara për t’u larguar mbreme.

Shiko foton: