Web Analytics
BallinaSHOWBIZXhejlane Tërbunja e “Veç kesh”, edhe pozat i ka qesharake

Xhejlane Tërbunja e “Veç kesh”, edhe pozat i ka qesharake

Xhejlane Tërbunja është aktore e njohur, që për vite me rradhë është në ekran, e përfshirë në projekte të ndryshme.

Dikur e shihnim në emisionin e vikendit në “RTK”, nderkaq së fundi është autore dhe prezantuese e emisionin “Veç kesh” në “ATV”.

Aktorja Xhejlane Tërbunja, e ka alternuar teatrin, filmin dhe televizionin bashkë.

Prej vitesh është e angazhuar në projekte të ndryshme televizive si aktore, e së fundi edhe si prezantuese.

Dikur Xhejlanja ishte pjesë e “Vikendit” në “RTK”, ku edhe u bë e njohur për publikun e gjërë.

Së fundi e shohim në emisionin humoristik “Veç kesh” në “ATV”, format ky që po i shkon mjaftë karakterit të saj.

Foto e fundit i ka si natyra e emisionit: qesharake!./kosovarja

Shiko fotot:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit