Web Analytics
BallinaSHOWBIZXhejlane Tërbunjen e ka lumturuar kaq shumë dashuria

Xhejlane Tërbunjen e ka lumturuar kaq shumë dashuria

Xhejlane Tërbunja është aktorja e njohur kosovare që ka luajtur disa role ndër vite.

Padyshim, paraqitja e saj më pompoze ishte në skeçet e dikurshme në emisionin “Vikend” në “RTK”.

Aktualisht Xhejlane Tërbunja është autore dhe prezantuese e emisionit “Veç kesh” në “ATV”, ku suksesi dhe audienca nuk po i mungojnë

Edhe në jetën private ajo duket të jetë rehat dhe e lumtur me dashurinë e saj pasi nje gje te tille po e rrezaton ne imazhet e fundit.

 

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit