Web Analytics
BallinaUncategorized“Xheku” i acaruar me situatën politike në vend: Na kënaqët o zviceran

“Xheku” i acaruar me situatën politike në vend: Na kënaqët o zviceran

Naser Rafuna është një aktor mjaft i dashur për publikun m rolet e tij të ndryshme në serialet televizive.

Ai ka fituar simpati edhe më të madhe me rolin e “Xhekut” në serilin “Cka ka shpija”, ndërsa në rrjetet sociale ai shpesh komenton edhe situate politik në vend.

Edhe së fundi në një postim në Facebook i acaruar me situatën e fundit politike në vend, aktori poashtu është ankuar për mungesë të rrymës dhe ujit në lagjen e tij./Indeksonline/

Më poshtë postimi i plotë:

https://www.facebook.com/naser.rafuna/posts/10163910300490311

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit