Xhensila e guximshme, bën ndryshimin e madh në pamje

Këngëtarja nga Shqipëria Xhensila Myrtezaj është ndër femrat më të komentuara të shoubzit.

Ajo vazhdon të jetë e suksesshme në tregun muzikore duke sjellur projekte të shumta.

Këngëtarja dallohet për sharmin stilin dhe pozitivitetin që mundohet ta përçojë tek publiku.

Ajo flitet edhe për pzat e saj dhe fotosesionet e veçanta që sjellë në rrjetet sociale.

Është përfolur shpesh edhe për ndërhyrje kirurgjike , por që këngëtarja nuk e pranuar asnjëherë.

Ajo vazhdon të jetë hot duke sjellur atraktivitet në paraqitjet e saj.

Së fundi ajo ka shfaqur guximin për ndryshimin e pamjes, duke i shkurtuar shumë floket. Ama i rrijnë tepër bukur.