Xhensila “harron” që është nënë, shfaqet pa ‘brekë’

Xhensila Myrtezaj, është njëra nga artistet më të dashura shqiptare.

Që me paraqitjen e parë skenike, ajo çka ra në sy nga ajo ishte zëri i veçantë dhe natyrisht edhe bukuria.

Me kalimin e viteve, ajo u bë edhe më e pëlqyer nga fansat, pasi Xhensila iu përkushtua shumë profesionit dhe solli shumë hite.

Tani, edhe në diasporë ajo është njëra nga këngëtaret më të kërkuara, së fundmi ajo ka ndarë një imazh të saj, ku duket pa të brend.shme./ORAinfo/