Xhensila i dëshpëron ndjekësit në këtë foto

Xhensila Myrtezaj padyshim që është femër shumë e pëlqyer nga publiku shqiptar.

Me talentin që ka, ajo ka sjellë hite të mëdha duke thyer rekorde të dëgjueshmërisë për kohë të shkurtër.

Përveç profesionit, ajo komentohet shumë edhe për jetën private dhe paraqitjet që i bën duke bërë diçka më të veçantë.

E në këto pamje kësaj radhe duket se ia ka huqur totalisht duke pozuar në robidshan e me grim të rëndë.

Duke marrë komente të shumta negative, ajo dëshpëroj ndjekësit me këtë kombinim të dobët që ka bërë./Kosovarja/