Xhensila kështu merr poza në veturë

Xhensila Murtezaj është këngëtarja më e kërkuara nga Shqipëria e cila veçohet për thjeshtësinë dhe bukurinë që e posedon.

Skenës muzikore i ka sjellur shumë hite si solo poashtu edhe bashkëpunime me artistë tjerë të famshëm të tregut muzikor.

Përveq jetës profesionale, Xhensila është e përkushtuar shumë edhe pas familjes së saj, bashkëshortit dhe vajzës të quajtur Ajka.

Ditëve të fundit Xhensila u paraqit me një ndryshim të flokëve që është shndërruar në një zeshkane, e që ky ndryshim u mirëprit edhe nga fansat e saj, prej të cilëve mori komente të shumta.

Së fundmi, ajo pozoj brenda në veturë e që po duket për mrekulli./Kosovarja/