Xhensila Myrtezaj shfaqet tejet atraktive

Xhensila Myrtezaj e ka marrë gjithë vëmendjen me foton e fundit.

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj, është shumë e dashur për publikun shqiptar, shkruan lajmi.net.

Me profesionalizmin e edhe thjeshtësinë që ka, ka bërë për vete shumë fansa.

Megjithatë nuk e kemi parë të shfaqet provokative në rrjete sociale dhe me foton e fundit të publikuar në llogarinë e saj në Instagram, sigurisht se edhe e ka rrëmbyer gjithë vëmendjen.

Xhensila duket tejet joshëse.