Xhensila ndan disa momente të lumtura pranë familjes

Këngëtarja e dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj, është mjaft aktive në rrjete sociale.

Ajo ka publikuar së fundmi disa foto në Instagram ku shihet e veshur me shumë stil derisa shijon motin e mirë të muajit maj.

Këngëtarja hyri në Instagram për të ndarë imazhe me familjen e saj, ku dukeshin shumë të lumtur derisa po kalonin kohë me njëri tjetrin.

Fotografitë e ndara u pëlqyen dhe u komentuan nga fansat e Xhensilës dhe Besit shumë herë duke u uruar atyre një muaj të bukur./Kosovarja/