Xhensila ndan foton nga seti i fundit, komenti i Besit do ju bëjë të qeshni të gjithëve

Këngëtarja e njohur, Xhensila Myrtezaj ka ndarë së fundmi fotot e një seti fotografik të realizuar bardhezi.

“Yjet nuk mund të ndriçojnë pa errësisrë”, shkruan Myrtezaj krah postimit të fundit ku shfaqet e kuruar në detaje me nje xhaketë në ngjyrë të zezë.

Komentet e fansave kanë qenë të shumta, por vëmendjen e ka marrë Besi.

“Imagjino në ditën e 7-të të karantinës”, ka shkruar Kallaku duke e shoqëruar me disa emoji të qeshurash dhe duke treguar se çifti është vetëizoluar në shtëpi.

Kujtojmë se vetëm pak ditë më parë, Besi tregoi me anë të një videoje se këto kohë ndodhet në shtëpi së bashku me Ajkën dhe Xhensilën duke ruajtur veten dhe të tjerët nga kjo situatë e vështirë./revistawho.com