Web Analytics

Xhensila qenka në fillimet e shtatzënisë së saj të dytë, ky detaj e nxorri zbuluar (VIDEO)

Botuar nga: InfoKosova

Xhensila dhe Klajdi kanë publikuar më në fund këngën e tyre “Yjet” të cilën e kanë prezantuar  në finalen e Big Brother te shtunen.

Por siç e shohim edhe në video këngëtarja duket qartë që është në fillimet e shtatzënisë së saj të dytë.

Madje edhe miq të saj flasin nën zë që këngëtarja është në pritje të ëmbël ndonëse nuk ka dëshirë ta pranojë ende në media.

Njësoj siç veproi në shtatzëninë e parë ku pas 8 muajsh e bëri publik lajmin e pritjes së ëmbël.

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT