Xhensila shëtitet rrugëve të Tiranës vetëm në brusa

Xhensila Myrtezaj, nuk ka shumë ditë që kur e publikoj projektin e saj më të ri në bashkëpunim me Lumi B.

Edhe pse ky klip mjaftë u kritikua për një ngjashmëri të madhe më klipin e këngëtares Rihanna, kënga përsëri po ka mjaftë sukses, shkruan InfoKosova.

Xhensila ka kohë që po merret me palestër dhe po arrin të rrijë në format më të mirë të trupit.

Së fundmi ka publikuar dy fotografi teksa shihet e veshur me komplete vjollcë e hapur dhe me sytjena të zi./InfoKosova/