Web Analytics
BallinaSHOWBIZXhensila shfaqet tejet unike ne klipin e fundit

Xhensila shfaqet tejet unike ne klipin e fundit

Ajo është ndër këngëtaret më të dashur për publikun.

Bëhet fjalë për Xhensila Myrtezajn.

Xhensila Myrtezaj së fundi bashkoi forcat me artistin e njohur Kidda.

Dyshja sollën bashkëpunimin e tyre të parë të titulluar “Më do”.

Teksti i këngës u shkrua nga Xhensila, Kidda dhe Muma, teksa miksimi dhe masterizimi u bë nga Marenglen Boja.

Ky projekt muzikor u finalizua edhe me klip, i cili u realizua nga “Fullmoon Production” me regji të The Claudia.

Janë vetëm 18 orë nga publikimi, dhe kënga numëron mbi 300 mijë klikime në ‘Youtube’.

Ndryshe, dy artistët janë shumë aktive me koncerte dhe mbrëmje të shumta muzikore./Lajmi

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit