Xhensila ‘thehet’ në park për të treguar format e saj

Xhensila u paraqit mjaft joshëse në rrjete sociale.

Këngëtarja e dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj, është mjaft aktive në rrjete sociale.

Ajo ka publikuar së fundmi disa foto, ku tregon linjat e përsosura dhe bukurinë për të cilën është mjaft e përfolur.

Këngëtarja ka kaluar një ditë pushimi me familjen e saj prej ku edhe ka ndarë imazhe të ndryshme.

Ajo u shfaq në bikini duke theksuar tiparet për të cilat punon në palestër.

Fotografia grumbulloi mijëra pëlqime dhe komente nga fansat e këngëtares, duke komplimentuar trupin e saj./Lajmi