Xhensila veç asht e lëkurë në fotot e fundit

Xhensila Myrtezaj është këngëtarja e njohur nga Shqipëria e cila me të dalënë skenë rrëmbeu simpatinë e të gjithëve.

Këngët dhe bashkëpunimet e saj jo rrallë herë kanë prirë në top lista.

Ndonëse konsiderohet si femër e bukur, por në të njëjtën kohë kritikohet shpesh edhe për operacionet plastike të cilat në vazhdimësi i mohon.

Së fundmi ajo është parë duke u kujdesur shumë për linjat trupore, aq sa nuk ja merrë mendja kujt se është nënë e një vajze.

E tek sa paralajmëron intervistën në emisionin “Nin” të Alaudinit është vënë re se duket shumë e hollë.

A thua ç’hall ka?/Kosovarja/