Xheri bën këtë veprim për rejën e saj të hasretit

Ledri Vula është djali që e duan dhe adhurojnë shumë femra.

Por, reperi zemrën e tij ia ka falur modeles Sara Hoxha, tanimë e njohur për publikun.

Ka vite që thuhet se çifti janë bashkë e po u ecën mjaft mirë.

Ata janë duke i shijuar pushimet sa në Maldive e sa në Dubai.

E nga pushimet nuk kanë munguar postimet e secilit prej tyre, ani pse ende nuk kanë sjellë ndonjë foto të përbashkët.

Sara si një femër e bukur që është ka goditur rrjetin me imazhe atraktive, andaj edhe vjehrra e saj Xheri nuk hezitoi për t’ia bërë like nuses së hasretit./Kosovarja/