Xheri shfaqet me grim të guximshëm, nuk duket gjyshe

Xheraldina Vula është gazetarja e prezantuesja e njohur në Kosovë, që ka udhëhequr një mori programesh ndër vite, shkruan “Kosovarja”.

Xheri, si gjithmonë është origjinale, energjikë dhe tejet e veçantë në atë çfarë bënë, çfarë thotë e si duket.

Siç dihet, Xheri është e ëma e reperit Ledri Vula dhe muaj më parë është bërë gjyshe për herë të parë.

Xheri në këtë foto nuk duket fare si gjyshet tipike, si gjithmonë ajo është mjaftë cool.