Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveXhontani eliminohet nga shtëpia e Big Brother, heq dorë nga çmimi i...

Xhontani eliminohet nga shtëpia e Big Brother, heq dorë nga çmimi i madh

Xhonatani la sonte shtëpinë e Big Brother Vip, duke hequr dorë nga çmimi i madh. Ai ishte në nominim këtë javë me Luizin, Efin dhe Armaldon.

‘Prime’ e kaluar, Xhonatani u dënua me nominim nga Vëllai i Madh, pasi shkeli një nga rregullat kryesore të programit, duke folur me kode me Oltën.

Banorët nuk ishin në dijeni që Xhonatani ishte në nomnimin këtë javë, pasi Vëllai i Madh vendosi që të mos ia tregoi.

Ndryshe banoret do te qendrojne te mbyllur ne shtepi ne garen per cmimin e madh prej 100 mije eurosh.

Rrjetet Sociale

630,545FansaPëlqeje
28,204NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit