Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip KosovaXhuli bie në grackën e Stresit dhe Atdheut, nuk do besoni çfarë...

Xhuli bie në grackën e Stresit dhe Atdheut, nuk do besoni çfarë e ‘detyruan’ të bëj (Video)

Me idenë e Stresit, sonte në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova është festuar “ditëlindja” e Atdheut, ndërsa të gjithë banorët bashkë kanë ngre dolli në shenjë respekti, dhe jo vetëm.

Xhuli nuk ishte ndër ata që shijoi vetëm dollinë sepse për këtë datë që në fakt nuk është dita e vërtetë kur Atdheu ka lindur, ajo kishte përgatitur një ëmbëlsirë pasi eshte shume e mire ne kuzhine.

E pasi të gjithë thanë urimet e tyre, radha i erdhi edhe Stresit që të tregojë që në fakt e gjithë ngjarja ishte vetëm një ‘prank’ i tij “Tash po ta uroj unë. Urime Atdhe dhe e gëzofshi ‘prankun’”, ka thënë Stresi.

Edhe banoret jane befasuar me kete situate por sigurisht ajo qe ishte me shume ishte Xhuli qe dukej se nuk e ka pritur por Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Shiko videon:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit