Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip KosovaXhuli i ankohet Ganës për Atdheun: Nuk më solli asgjë për 17...

Xhuli i ankohet Ganës për Atdheun: Nuk më solli asgjë për 17 shkurt (VIDEO)

Big Brother është ndër formatet më të pëlqyera në vendin tonë. Personazhet pjesëmarrëse kanë fituar simpatinë dhe vëmendjen e publikut, duke i mbërthyer para ekranit me orë dhe ditë të tëra.

Fuqia e shikueshmëris së programit është aq e madhe saqe asnjë detaj i mbrëmjeve te Prime-it por edhe gjatë transmetimit 24 orësh nuk po u ikën fansave të programit dhe shtëpisë së VIP-ave shqiptarë.

Xhuli i është ankuar Ganës për Atdheun gjatë orëve të vona të natës së mbrëmshme. Ajo i tregoi këngëtares se i ka ngelur hatri me Atdheun, pasi nuk i solli asgjë për 17 shkurt – Ditën e Pavarësisë së Kosovës.

“Ti e din sa e rëndësishme është Pavarësia e Kosovës për mua dhe familjen time, asgjë, asnjë bonbon”, tha ajo. Ndiqni videon më poshtë.

Rrjetet Sociale

630,358FansaPëlqeje
28,211NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit