Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip KosovaXhuli i premton Mbresës: Nëse e fitoj BBVK, do të shkojmë në...

Xhuli i premton Mbresës: Nëse e fitoj BBVK, do të shkojmë në Dubai – s’është shtrenjtë

Teksa kanë mbetur një ditë para se të bëhet i ditur emri i fituesit të 200 mijë eurove në Big Brother Vip Kosova, banorët kanë bërë disa premtime për njëri-tjetrin. Një premtim të tillë e bëri edhe Xhuli, e cila i tha Mbresës se në rast që fiton BBVK, ajo do t’i dërgojë të gjitha vajzat që ishin pjesë e shtëpisë së famshme në Dubai.

“Nëse fitoj në Dubai do të shkojmë, ne vajzat pa djemtë, Dubai nuk është shtrenjtë”, ka thënë Xhuli. Kujtojmë se, Xhuli, Stresi, Mbresa, Vedati dhe Artani kanë arritur në finale dhe njëri prej tyre do të shpallet fitues të premten e 17 marsit.

Vedati dhe Xhuli kanë pasur një debat të fortë në darkën e të nominuarve, e cila lidhet pikrisht me Dubain. Në mes të debatit ishte një deklaratë e Vedatit e cila nuk u pritë edhe mirë, as jashtë edhe brenda e shtëpisë.“Komandant i Dubait”, ishte deklarata e aktorit. Lidhur me këtë eshte diskutuar gjere e gjate. Xhuli u shpreh se kjo nuk i ka pëlqyer aspak sepse sipas saj Dubai së fundi nuk ka një epitet të mirë. Ajo u shpreh se kjo e ka lënduar. Big Brother Vip Kosova, eshte ne dite te fundit te spektaklit. Meqenëse, janë pese finalistë çmimi do të ndahet në pese vende, ku të gjithë finalistët do i marrim nga 10 mijë euro.

Kane mbetur edhe me pak se 24 ore nga finalja e madhe.Brenda asaj shtepie c’ka s’ka ndodhur, me shume debate, te bertitura dhe po ashtu edhe shume dashuri qe i dhuruan publikut. Banorja Xhuli eshte ajo e cila u komentua me se shumti ne kete edicion. Shiko videon:

Rrjetet Sociale

630,680FansaPëlqeje
28,198NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit