Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip KosovaXhuli ia puthë këmbët Vedatit (VIDEO)

Xhuli ia puthë këmbët Vedatit (VIDEO)

Big Brother është ndër formatet më të pëlqyera në vendin tonë. Personazhet pjesëmarrëse kanë fituar simpatinë dhe vëmendjen e publikut, duke i mbërthyer para ekranit me orë dhe ditë të tëra.

Modelja nga Drenica, Juliana Nura dhe aktori i humorit Vedat Bajrami, janë dy prej konkurrentëve më të fortë dhe pretendentë për çmimin e madh.

Dyshja kishin debate të nxehta me njëri-tjetrin brenda shtëpisë, Vedati e kishte quajtur Julin “komadante e dubait”. Por, ata duket se kanë harruar hatërmbetjet mes vete. Në një video të publikuar në rrjetet sociale Xhuli shihet duke ja puthur këmbët Vedatit.

Më pas ajo ulet në prehër dhe të dy së bashku bëjnë shenjën me dy gishta në formë të fitores, duke treguar se tashmë i kanë rregulluar raportet mes tyre. Shiko videon:

Rrjetet Sociale

630,645FansaPëlqeje
28,201NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit