Web Analytics

Xhuli nis pushimet, publikon video sensuale

Juliana Nura zyrtarisht ka nisur pushimet.

Bukuroshja shqiptare ka zgjedhur të kalojë pushimet në rivierën shqiptare, më saktësisht në Vlorë.

Si çdo pjesë të rutinës së saj që e ndan me ndjekësit, patjetër se nuk do të mungojnë as fotografitë dhe videot nga bregdeti.

Ajo ka postuar një video duke vallëzuar me këngën e Taynës “Si ai”.

Ndonëse nuk dihet nëse ia ka dedikuar dikujt këtë këngë, Xhuli po duket për mrekulli me kostumin dy pjesësh dhe flokët e kapura në bisht.

Shiko videon:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Juliana Nura (@iamjuliananura)

Nga rubrika