Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip KosovaXhuli për gjyshen e saj 86 vjeçe: I kam thënë mos gabo...

Xhuli për gjyshen e saj 86 vjeçe: I kam thënë mos gabo të ndërrosh jetë këta tre muaj

Atdheu dhe Xhuli janë bërë shumë të afërt me njëri-tjetrin. Ata, kohëve të fundit kanë diskutuar edhe për familjet e tyre. Ndërsa, Xhuli sot ka folur rreth raportit të ngushtë që ka me gjyshen e saj që jeton në Finlandë.

Madje, ajo ka zbuluar edhe porosinë interesante që i kishte lënë gjyshes, kur është bashkuar në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova.

“Gjyshja 86 vjeçe ma ka thënë se do të më përcjellë sa të jem këtu. Dhe një ditë para se të vij këtu, i kam thënë se këtu do të shoh kultura të ndryshme, karaktere të ndryshme, ajo më tha ‘lëshojau rrugën se ti e ke kokën e fortë’. Më ka marrë malli shumë për të, vetëm sytë me ia pa”, ka treguar Xhuli.

“E thërras çdo të hënë, i kam thënë ‘mos gabo me nderu jete këta tre muaj’, më ka thënë ‘jo se të pres’, i thash ‘më prit se do të kthehem me fitore’”, ka shtuar ajo.

Shiko videon:

Rrjetet Sociale

630,561FansaPëlqeje
28,204NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit