Web Analytics

Xhuli po rikthehet në Big Brother Vip Kosova 2?!

Xhuli padyshim ishte fenomen në BBVK e parë, me gatime e stragjeti të lojës.

Ajo dje u përmend në formë shakaje nga Gani Gërmija, banori më i përfolur brenda dhe jasht shtëpisë.

Sigurisht, Xhuli reagoj menjëherë në Instastory.

“Në shtëpin time po jeton o Gani, hajt se ka kohe kur vij e ja bëjë rëmuj BBVK”, shkroi mes reshtave ajo.

Këto fjalë i bënë ndjekësit të aludojnë se Xhuli mund të kthehet brenda përsëri.

Po, në çfarë roli do dëshironi ta shihni bukuroshen?/kosovarja

Shiko video:

Nga rubrika