Web Analytics

Xhuli tregoi se si e ka rrahur Dafina Zeqirin – Publikohet video

Botuar nga: InfoKosova

Në shtëpinë e “Big Brother VIP Kosova”, teksa në sfond po shkonte një këngë e Dafina Zeqirit, ka marrë shkas për të thënë diçka Xhuli,  Xhuli, ka treguar madje se ka pasur përleshje me Dafinen.

Kjo ngjarje duket se ka ndodhur vite më parë ndërsa këtë ia tregoi Atdheut derisa ishin duke qëndruar bashkë në oborr ndërsa tha se për këtë edhe nuk i dëgjon këngët e Dafinës pasi nuk i ka kërkuar falje.

Ndryshe, mes Atdheut dhe Xhulit kishe lindur një njohje brenda shtepisë ku te dy kishin shprehur pëlqim ndaj njeri tjetrit dhe deshirojnin ta njohin më shumë brenda shtepisë edhe pse Xhuli shprehej se nuk i besonte.

Xhuli ishte njëra nga banoret më të pëlqyera nga publiku megjthese brenda shtepisë ishte ajo që pëlqehej më pak dhe kishte zenka me shumicën prej banorëve ku kryesisht zihej me gjëra rreth kuzhinës.

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

630,947FansaPëlqeje
27,993NdjekësitNdjek
993NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT