Yll Limani i bën trend çorapat e leshta

Këngëtari kosovar Yll Limani në secilën paraqitje kujdeset të sjellë diçka të veçantë dhe interesante.

Ai posedon një energji dhe pozitivitet me të cilin ka berë për vete fansa të shumtë.

Tek sa çdo imazh i tij arrin të komentohet, edhe kjo e fundit nuk kishte si të mos marr vëmendje.

Duke pozuar i ulur në ulëse, ai me krenari tregoi që kishte të mbathura çorapë të leshta, duke berë një kombinim interesant në këtë paraqitje./kosovarja