Web Analytics

Yll Limani publikon videon e dështimit qesharak të prindërve

Yll Limani është një nga artistët më të dashur të publikut shqiptarë.

Artisti gjithnjë është vlerësuar si një figurë e djalit të urtë dhe njeriut me humor të mirë.

Këngëtari ka pak ditë që ka linçuar projektin e ri muzikorë më titull “9”, e që deri tani ka arritur mijëra klikime dhe po pëlqehet mjaft shumë.

Kështu artisti ka vendosur që të testojë prindërit e tij se sa e kanë mësuar këngën e djalit të tyre.

Në videon që ka postuar Ylli shihet se si disa nga frazat e tekstit prindërit kanë dështuar duke mos i ditur saktësisht.

Dhe këtë gjë vet artisti e ka quajtur dështim qesharak derisa kanë qeshur pafund.

Shiko videon:

Nga rubrika