Web Analytics

Ylli dhe Verona i japin fund beqarisë

Botuar nga: InfoKosova

Ish-konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Ylli Dervishaj ka ndarë një lajm fantastik.

Ylli bëri të ditur në Ora Shtatë të Klan Kosovës, se ai dhe Verona po planifikojnë dasmë.

Nuk dihet ende data e martesës, por është e sigurt se këtë vit do të ketë dasmë.

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT