Web Analytics
BallinaSHOWBIZYlli i Kosovës ia shpreh “dashurinë” Shaqirit pas fitores së Zvicrës ndaj...

Ylli i Kosovës ia shpreh “dashurinë” Shaqirit pas fitores së Zvicrës ndaj Serbisë: Ta hangsha kamen

Zvicra e ka siguruar kualifikimin në fazën tjetër ndaj Serbisë për herë të dytë radhazi dhe për herë të dytë radhazi e eliminoi Serbinë.

Helvetikët triumfuan 3:2 ndaj Serbisë, duke u kualifikuar në 1/8 e finales së Kupës së Botës,.

Goli i parë për “Helvetikët” u shënua nga Xherdan Shaqiri, në minutën e 20-të.

Për Shaqirin e ka bërë një postim të veçantë, Arbër Zeneli, në llogarinë e tij në “Instagram”.

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit