Web Analytics

Ylli paralajmron Santianën: Herën e dytë me ardhë Verona t’kap për flokëve

Botuar nga: InfoKosova

Banorët e Big Brother VIP Kosova Santiana dhe Ylli kanë biseduar me njëri-tjetrin.

Santiana iu ka drejtuar Yllit duke i thënë se “ti nuk mundesh pa mua”.

Kurse Ylli i ka thënë Santianës se “herën e dytë me ardhë Verona të kap nga flokët dhe pastaj letra ty nuk të vjen fare”.

Për detaje më të hollësishme, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT