Web Analytics
BallinaSHOWBIZYllka Kuqi feston ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vite mbushi ajo...

Yllka Kuqi feston ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vite mbushi ajo sot

Yllka Kuqi sot paska arsye për të festuar, kjo sepse kengetarja e mirenjohur sot e ka ditëlindjen.

Këngëtarja e mirënjohur nga Gjakova po pranon urime nga më të ndryshmet.

Yllka mbushi 40 vite jetë dhe nga ana muzikore, ajo ka publikuar një bashkëpunim me Irkenc Hyka të titulluar ‘Ma do zemra’.

Yllka mbetet ndër këngetaret më të pelqyera, ndaj urojmë ta kemi me jetë të gjatë. /nzoom

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit