Yllka Kuqi uron babain e saj me fjalët më të bukura

Yllka Kuqi është këngëtarja me prejardhje nga Gjakova, e cila dallohet në shumë aspekte.

Këngëtarja ka tashmë më shumë se një vit që ka fituar edhe titullin nënë, e po kalon kohën më të bukur të jetës së bashku me njerëzit e zemrës.

Sot (e hënë) feston ditëlindjen babai i saj, njëherësh këngëtari dhe mjeku i njohur kosovar, Zeqë Kuqi dhe nuk kishte si të mungonte një urim i bukur publik nga vajza e tij.

“Babi…dashnia, fisnikria, krenaria, humanizmi jane vetem disa prej vlerave qe i mesova e i trashegova nga ti🥰 Shume urime per ty 👑 T’paqa perjete ❤️#familyfirst ❤️” ka shkruar Yllka në mbishkrimin e një posti me disa fotografi familjare./Kosovarja/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Yllka Kuqi Artist (@yllkakuqi)